| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Capacity | more than 20000/hour |
| Total power | 1.5-18.5kw |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
|---|---|
| Durum | yeni |
| Ağırlık | 900kg |
| Gerilim | 220V/380V |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Şekillendirme Modu | Die Döküm |
|---|---|
| Kalıp tabanı | alttan enjekte etmek |
| Koşucu | 0-5rpm |
| Boşluk | 2-72 boşluk |
| Tasarım Yazılımı | Solidworks |
| Malzeme | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Softgel kapsül yapımı |
| kullanım | kapsül dolum makinası |
| Tip | Otomatik Ambalaj Makinesi |
| BOYUT | 2100*980*1200 |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Durum | Yeni |
| Material | ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |