| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | Pzt başına 5 set |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 60-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-40 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Yılda Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | Hayvansal olmayan jel |
|---|---|
| makine malzemesi | SS316 |
| Kapasite | Ar-Ge-80000saatte |
| Kullanımı | kenevir yağı gibi kapsül |
| Ödeme | herhangi bir tür |
| Uygulama | Kapsül |
|---|---|
| Tip | Kapsülleme makinesi |
| isim | yumuşak jel kapsül makinesi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kapasite | 4 inç kalıp rulosu veya 8 inç kalıp rulosu |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 12 ay |
| Gerilim | üç fazlı380v,AC220V 50HZ |
| Tip | Kapsülleme makinesi |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Gerilim | üç fazlı380v,AC220V 50HZ |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Product name | softgel encapsulating machine |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Capacity | more than 20000/hour |
| Total power | 1.5-18.5kw |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
|---|---|
| Uygulama | Sıvı, Kapsül |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| üretim kapasitesi | 15kg/saat |