| isim | Kapsül Dolum Makinesi |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 120.000 Kapsül@4rpm |
| Rulo | 150*250mm |
| Güç | 13.5 |
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
| Uygulama | Sıvı |
|---|---|
| Tip | Kapsülleme makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Malzeme | Sus304/316L |
|---|---|
| Ürün adı | VGEL Softgel kapsülleme makinesi |
| Gerilim | Özelleştirilebilir |
| Kontrol | PLC'ler |
| Silindir kalıp boyutu | D150*250mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30-90 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Malzeme | SS316L |
|---|---|
| Kontrol | Otomatik |
| Durum | Yeni |
| Hizmet | Teknik |
| Kapasite | Ar-Ge |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 10 inç |
| Kapasite | 100.000 / saat |
| Elektrik | Ünlü |
| Marka | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 20-60 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 30 Takım/Takım |
| Menşe yeri | Çin, Pekin |