| Dış görünüş | Granül, Toz |
|---|---|
| Renk | Beyazdan sarıya |
| Saflık | % 99.5 |
| Koku | Kokusuz |
| İsim | Yumuşak kapsüller için jelatin içermez |
| Başvuru | Kapsül |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | SUS304/316L |
| Ürün adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| BOYUT | 6-8Silindir |
| Kapasite | 150.000-200.000/Saat |
| Kontrol | oto |
| Kesinlik | 0.02mm |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Dişli kutusu | Ses SPPED ŞAGE |
| Elektrik Parçası | Seimens |
| Pennel | PLC kontrolü |
| Standart | CE |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 6-8Silindir |
| Kapasite | 150.000-200.000/Saat |
| Kontrol | Otomatik |
| Kesinlik | 0,02 mm |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Kurulum | 1000 takım/ay |
| Modeli | KSM |
| Kapasite | Saatte 300.000-400.000 |
| Malzeme | SS304/316 |
|---|---|
| Boyut | 6-8Silindir |
| Kapasite | 150.000-200.000/Saat |
| Kontrol | Otomobil |
| Kesinlik | 0.02mm |
| İsim | 0.5KW Paintball Ayırma Makinesi |
|---|---|
| certification | CE,ISO9001 |
| Modeli | KSM-6 |
| marka | Kunyou |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kafesler |