| Başvuru | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Tip | Paintball Üretim Hattı |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | softgel kapsülleme makinesi |
| Uygulama | Paintball Üretimi |
|---|---|
| Türü | Paintball Üretim Hattı |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Kapasite | 30000/saat |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Anahtar Kelime | Kapsül Ayırma Makinesi |
|---|---|
| Malzeme | SS304/316 |
| Maksimum Mesafe | 10 cm |
| Adı | Kapsül Ayırma Makinesi/ekipmanı |
| Uygulamak | Kapsülleri Kusurlar veya Tutarsızlıklar Açısından Sıralayın ve İnceleyin |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Boyut | 6 inç |
| Kapasite | 44000 kapsül / saat |
| Tasarım | Klasik Tasarım |
| Kontrol | Plc+dokunmatik ekran |
| isim | Kapsül Dolum Makinesi |
|---|---|
| Kapasite | Saatte 120.000 Kapsül@4rpm |
| Rulo | 150*250mm |
| Güç | 13.5 |
| Tip | yumuşak jel kapsülleme |
| Uygulama | İlaç/gıda/kimyasallar, Softgel |
|---|---|
| Tip | Kapsülleme makinesi |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler mevcut |
| Malzeme | Sus304/316L |
| Kapasite | 4 inç kalıp rulosu veya 8 inç kalıp rulosu |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 32000@2rpm |
| elektrik | Schineider |
| Garanti | 1 Yıl |
| Uygulama | Paintball Üretimi |