| Tip | Vakumlu Kurutma Ekipmanları |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifika | ISO CE |
| Durum | YENİ |
| Uygulama | Kapsül |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Tip | Dolgu Ekipmanı |
|---|---|
| Uygulama | Kapsül |
| Kapasite | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | 304/316L Paslanmaz Çelik |
| Sertifika | ISO CE |
| Malzeme | Metal SS304 |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Uygunluk | CS oyunları |
| Ürün adı | Piintball oyun makinesi |
| Kullanım | Lunapark |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304/316L |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Control | PLC |
| size | 580*600 |