| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 75*55*5cm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| Güvenlik | Gıda sınıfı |
| BOYUT | 75*55*5cm |
| Malzeme | KKD |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| Güvenlik | Gıda sınıfı |
| BOYUT | 75*55*5cm |
| Malzeme | PP/ABS |
|---|---|
| Renk | Çeşitli |
| Sertifika | Avaliable |
| güvenlik | Gıda Sınıfı |
| Boyut | 758*608*40mm |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Kapasite | 350L |
| Isıtma | Mevcut |
| Hareketli | Evet |
| Vakum | HAYIR |
| Mateal | SS304/316 |
|---|---|
| Vakum | Mevcut |
| BOYUT | 50-100 |
| Kürek çekmek | Mevcut |
| Yüzey | Ayna |
| Başvuru | Kapsül, paintball |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Yurtdışındaki Makinelere Hizmet Verebilecek Mühendisler |
| Sertifika | ISO CE |
| İsim | Softgel Kapsülleme Makinesi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | Sus304/316 |
|---|---|
| Renk | Gümüş |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Videolu teknik destek |
| Uygulama | Yumuşak Jelatin Kapsülleme makinesi için |
| Kapasite | 50-10000L |
| Malzeme | SS316 |
|---|---|
| Ayna | Kurnaz |
| Kenar | eğri veya plaka |
| Boyut | gereği olarak |
| Pazar Tarihi | 2010 |