Mesaj gönder

KUN YOU Pharmatech Co, LTD.

Sizin için en iyi softgel kapsül / paintball makinesini üretin!

Ana sayfa

KUN YOU Pharmatech Co.,LTD.

Çin KUN YOU Pharmatech Co.,LTD. Sertifikalar
Çin KUN YOU Pharmatech Co.,LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

KUN YOU Pharmatech Co.,LTD.

1 2 3 4 5 6
KUN YOU Pharmatech Co.,LTD. KUN YOU Pharmatech Co.,LTD. KUN YOU Pharmatech Co.,LTD. KUN YOU Pharmatech Co.,LTD. KUN YOU Pharmatech Co.,LTD. KUN YOU Pharmatech Co.,LTD.
Teknik departman Ofis
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : KUN SENİ
No. Çalışanları : 30~100
Yıllık satış : 50 Million-100 Million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%
Çin KUN YOU Pharmatech Co.,LTD. şirket Profili 0
 
2008 yılında kurulan Beijing KUNYOU Pharmatech Co., Ltd., ilaç makineleri, gıda makineleri ve paintball makineleri tasarlamaya, üretmeye ve satmaya odaklanmıştır.
KUNYOU Pharmatech, 6" kalıba sahip S406, 7.5" kalıba sahip orta boy S407 ve 10" kalıba sahip en yeni ve en büyük S610 gibi çeşitli Softgel Kapsülleme Makineleri (yumuşak kapsül kapsülleme makinesi, paintball makinesi, yumuşak jelatin kapsül makinesi) sunmaktadır. Burada, ihtiyacınız olan boya toplarını ve yumuşak kapsülleri bulabilirsiniz. Beijing KUNYOU Pharmatech Co., Ltd.'e hoş geldiniz. Sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!
 
Müşterilerin başarısı ve müşteri ilk ilkesi için tüm çabalara bağlı kalarak, Beijing KUNYOU Pharmatech Co., Ltd. en kaliteli ürün ve hizmetleri sağlar.Her türlü softgel ana makine için takım ve yedek parça sağlıyoruz.Her türlü yumuşak jel makinesi için son teknoloji kalıp ruloları sağlıyoruz.Müşterilerimize sadece üretim ekipmanı ve yumuşak kapsül takımları sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda yumuşak kapsül üretiminin eksiksiz bir çözümünü de sunuyoruz.
 
Çin KUN YOU Pharmatech Co.,LTD. şirket Profili 1
 
On yılı aşkın bir süredir aralıksız çabalarımızın ardından, birçok yerli ve yabancı ilaç fabrikası, bitki sağlığı ürünleri ve paintball üretim fabrikası ile devam eden araştırma ve işbirliğimiz, yalnızca yumuşak kapsül ekipmanlarında birçok teknik yenilik yapmamızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda biriktirmemizi de sağlıyor. Yumuşak kapsül üretim sürecinde zengin deneyim.Dünya çapındaki ilaç firmaları, neutrasötik firmaları ve paintball firmaları ile yıllar süren büyük çabalar ve işbirlikleri sonucunda çok sayıda iyileştirme yapılmıştır.Ayrıca softgel formülasyonu ve üretim sürecinde zengin deneyime sahibiz.Torna, taşlama makinesi, EDM makinesi, tel kesme makinesi ile birlikte üç set yüksek hassasiyetli CNC freze makinemiz var, son teknoloji ekipmanlar ve softgel kalıp rulosu yapabiliriz.
 
Çin KUN YOU Pharmatech Co.,LTD. şirket Profili 2
Bize e-posta ile ulaşın:rongh@kunyoutech.com veya tel +8617710269892
İletişim bilgileri
KUN YOU Pharmatech Co.,LTD.

İlgili kişi: Miss. Vicky Rung

Tel: +8617710269892

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)